577 788 834 zeglujwlodzi@gmail.com

polkolonie-letnie-lodz-zeglarskie-dariusz-pawłowski

DAREK PAWŁOWSKI

Jest zawodowym ratownikiem WOPR z ponad 25 letnim doświadczeniem.

Posiada wieloletnie kwalifikacje zawodowe instruktora rekreacji ruchowej ze specjalizacją pływanie rekreacyjne i sportowe oraz przygotowań do kursu ratownika WOPR. Sukces metody szkolenia polega na indywidualnym podejściu do kursantów i nowoczesnych metody szkolenia.

Zdobycie karty pływackiej pod opieką Darka jest dziecinnie proste – po warunkiem dyscypliny i ciężkiej pracy

Preferuje zdrowy i aktywny styl życia, trenuje triathlon oraz crossfit.

oboz-zeglarski-dzieci-opty-piotr-szybinski

PIOTR SZYBIŃSKI

Piotr jest sternikiem morskim, sternikiem motorowodnym, trenerem żeglarstwa z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu dzieci na OPTYMISTACH. Spokój, opanowanie i niezwykła cierpliwość to główne atuty Piotra, które są niezbędne w pracy z dziećmi. Teoria żeglowania nie ma przed nim tajemnic a umiejętności pedagogiczne pozwalają Piotrowi na przekazanie posiadanej wiedzy w sposób jasny i zrozumiały dla wszystkich. To właśnie on wprowadza nowych adeptów w świat żeglarstwa, a tych bardziej doświadczonych motywuje do dalszej pracy.

MAŁGORZATA JAKIEL

Małgorzata jest pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem. To właśnie ona  odpowiada za układanie oraz realizacje programu półkolonii. Dba o to, by uczestnicy nie mogli doczekać się kolejnego dnia. Pilnuje również, by zajęcia, gry i zabawy były dla dzieci bezpieczne.  Małgorzata uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach. Wszystko po to, by zapewnić Waszym dzieciom bezpieczną rozrywkę. Prezes Klubu.

regaty-lodz-pilknik-zeglarski-opty-mariusz-jakiel

MARIUSZ JAKIEL

Mariusz posiada patent żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego. Jest menadżerem sportu, społecznikiem, szefem Agencji. Wymyśla i organizuje wiele lokalnych działań związanych ze Stawami Stefańskiego również tych związanych z poprawą infrastruktury wokół Stawów. Wytrwałością i zaangażowaniem osiąga to, co inni spisują na straty. Walczy do końca o realizację swoich planów. Jego największa duma? To bez wątpienia rozwój i sukcesy uczestników Akademii Młodego Żeglarza. Żeglarstwo i nauka pływania to jego pasja i  zaraża nią wszystkich dookoła. Manager Klubu.

 

Close Menu